Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alberto Corredor | ||
Oana Ene
(asystent)
|
||
Laura Mihartescu
(asystent)
|
||
Vera Schmidt
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christina Pamies | ||
Bryce McGuire | ||
Producenci | Ocena | |
Alex Heineman
producent
|
||
Andrew Rona
producent
|
||
Alberto Corredor
producent wykonawczy
|
||
Luc Etienne
producent wykonawczy
|
||
Roy Lee
producent wykonawczy
|
||
Lorcan Reilly
producent wykonawczy
|
||
Jake Wagner
producent wykonawczy
|
||
Shawn Montgomery
współproducent
|
||
Charlie Woebcken
współproducent
|
||
Henning Molfenter
współproducent
|
||
Rachel Clara Henochsberg
współproducent
|
||
Christoph Fisser
współproducent
|
||
Johannes Weihs
kierownik postprodukcji
|
||
Britta Heimann
kierownik produkcji
|
||
Sabina Friedland
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Shawn Montgomery
nadzorca postprodukcji
|
||
Anja Wernecke
koordynator produkcji
|
||
Lili Färberböck
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Freya Allan
Iris Lark
|
||
Jeremy Irvine
Neil
|
||
Ruby Barker
Katie
|
||
Peter Mullan
Ojciec Iris
|
||
Anne Müller
Baghead
|
||
Svenja Jung
Sarah
|
||
Ned Dennehy
Adwokat
|
||
Julika Jenkins
Regina
|
||
Saffron Burrows
Catherine
|
7,0
|
|
Felix Römer
Otto Vogler
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Cale Finot | ||
Daniel Horn
(główna pomoc techniczna)
|
||
Thomas 'Thommy' Hofmann
(pomoc techniczna)
|
||
Michéle Piesche
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Zimmermann
(pomoc techniczna)
|
||
Christian Wehrle
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Phoebe Workman
(asystent)
|
||
Suvi-Eeva Äikäs | ||
Kostiumy | Ocena | |
René Venghaus
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jeff Betancourt |
7,0
|
|
Brian Scott Steele
(dodatkowy)
|
5,0
|
|
Roger Cooper
(asystent)
|
||
Samuel Peterson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Birger Laube
projektant makijażu
|
||
Sabeth Kelnwing Jimenez
efekty specjalne makijażu
|
||
Pamela Goldammer
główny charakteryzator
|
||
Christian Augustin
perukarz
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marc Bitz
scenograf
|
||
Mariana Vasconcellos
dyrektor artystyczny
|
||
Kata Bartyik
dekorator wnętrz
|
||
Hanna Bowe
dekorator wnętrz
|
||
Michael Navarro
dekorator wnętrz
|
||
Elisabeth Kozerski
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Matt Challenor
projektant wnętrz
|
||
Sandra Bitz
projektant graficzny
|
||
Arne Jysch
scenopis obrazkowy
|
||
Leif Heanzo
grafik koncepcyjny
|
||
Marcos Weiss
grafik koncepcyjny
|
||
Haik Achim Lützow
rekwizytor
|
||
Till Sennhenn
rekwizytor
|
||
Dierk Grahlow
główny architekt
|
||
Enzo Enzel
malarz (rezerwowy)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rob Walker
projektant dźwięku
|
||
Gregor Bonse
mikser ponownego nagrania
|
||
Rob Walker
mikser ponownego nagrania
|
||
Alexander Wunsch
mikser ponownego nagrania
|
||
Anton Dillinger
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Christodoulos Procopiou
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Stefan Smith
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ben Norrington
montaż dialogów
|
||
Fraser Allan
operator postsynchronu
|
||
David Corwin
mikser postsynchronu
|
||
James Hyde
mikser postsynchronu
|
||
Leslie Liu
mikser postsynchronu
|
||
Sean Moher
mikser postsynchronu
|
||
Hanse Warns
nadzorca imitacji
|
||
Carsten Richter
imitator dźwięku
|
||
Christodoulos Procopiou
montaż imitacji
|
||
Hanse Warns
mikser imitacji
|
||
Daniel Weis
mikser imitacji
|
||
Manuel Vogt
mikser
|
||
Lisa Strohbehn
dźwięk (asystent)
|
||
Caspar Sachsse
mikrofoniarz
|
||
Nick Angel
nadzorca muzyki
|
||
Jay Duerr
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rene Barthel
efekty specjalne
|
||
Anna Jürges
efekty specjalne
|
||
Thomas Thiele
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nancy Nayor
dobór obsady
|
||
Anna-Lena Slater
dobór obsady (Niemcy)
|
||
Jane Flowers
dodatkowy dobór obsady
|
||
Eric Ford
kaskader dublujący: Peter Mullan
|
||
Antonia Jauß
kaskader dublujący: Saffron Burrows
|
||
Jade-Eleena Dregorius
kaskader
|
||
Kinga Gorak
kolorysta
|
||
Vladimir Beitz
księgowy
|
||
Gero Brugmann
konsultant
|
||
Nina Büttner
księgowy
|
||
Lisa Hillen
sekretariat produkcji
|
||
David Scheunemann
konsultant
|
8,0
|
|
Christine Boy
zecer
|
||
Philipp Danner
efekty wizualne
|
||
Julian Grumer
zecer
|
||
Martin Grözinger
zecer
|
||
Christopher Lance
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Samuel Peterson
montaż efektów wizualnych
|
||
Aaron Pitera
grafik komputerowy
|
||
Lexie St.Jacques
koordynator efektów wizualnych
|
||
Reiner Bajo
fotosista
|
||
Adrian Cranage
operator kamery
|
||
Benji Fischer
operator kamery (asystent)
|
||
Björn L. Hübscher
oświetlenie
|
||
Sebastian Meuschel
operator kamery
|
||
Josefin Porstner
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Schwier
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Fabio Seyding
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Chris Summers
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Thürmann
operator drona
|
||
Thierry Ancilotto Toto
operator kamery (stażysta) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Matej Zet
operator kamery (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…